Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Misyonumuz, yüce dinimiz İslamiyet’in ilkelerinden taviz vermeden, insanların hayatları boyunca karşılaştıkları cin çarpması, eşler arası muhabbet, giden eşin geri getirilmesi, kısmet kapalılığı, büyü bozma başta olmak maddi manevi sorunların çözümüne yönelik ilmi havas çalışmaları yapmaktır.

Tarafımca sadece büyü bozma ve cin musallatından kurtarma ilmi havas çalışmaları yapılır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapılmaz. Büyü yapmak da yaptırmak da günahtır. Fakat, maalesef insanlar nefislerine yenik düşerek büyü yapmakta, yaptırmaktadır. Yazılarımızda büyü kavramını, insanların neden büyüden medet umduklarını detaylı olarak anlatıyoruz. Büyüye maruz kalmış bazı insanlar, kendi kendilerine yaptıkları çalışmalar , okumalar ile büyünün etkilerinden kurtulmaya çalışırlar.

Birçok yazımızda belirttiğimiz üzere büyü yapılırken kişiye şeytani cinler musallat edilir. Bu cin musallatından ve büyünün etkilerinden kurtulmak sanıldığı kadar basit değildir. Gerçek havas hocaları, uzun yılların birikimi bilgi ve tecrübeye sahiptirler. Riyazat ve halvet dönemlerinden geçerler. Gerçek ilmi havas çalışmaları yapılırken özel olarak hazırlanmış bir mürekkep kullanılır. Gerçek havas hocaları ehli sünnete uygun yaşarlar, abdestinde namazında kişilerdir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Hemen hemen her gün telefon ile ya da yüz yüze görüştüğüm bir çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarını belirtiyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü bana referans kanalı ulaşıyor ya da kitaplarımı okuyan kişiler müracaat ediyor. Metafizik alanında yayınlanmış, Kültür Bakanlığı’ndan onaylı ve yaklaşık 4 yıldır satışta olan kitaplarım bulunmaktadır. 

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diyebilirsiniz ki hocanın kıldığı namaz kendine bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere bu ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan kişinin size hiç faydası olmaz. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır. 

Tarafımca rabıta usulü ile bakım yapılmaktadır, kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Tüm çalışmalar Türkiye’ye ve tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir. İlmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz. Telefon ile aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım yazımı okumanızı tavsiye ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Çalışma desteği alabileceğiniz konular hakkında detaylı bilgi almak için “çalışmalarım” sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hem zahiri planda, hem iç dünyasında hayal kırıklığına uğrayan modern dünyanın insanı, anlamsız ve amaçsız bir hayatın giderek daha da derinleştirdiği boşluk hissini, tek çözüm olarak pazarlanan tüketim narkozuyla bastırmaya yönlendirildi. Artık, insanoğlu daha çok tüketmek için çalışıyor; daha çok kazanmak, daha çok biriktirmek için yaşıyor.

İnsanın mesut ve mutlu olması, kalbi ve zihni meselelerini bilmesine, kavramasına, gereğini yapmasına vesile olacak mutlak hakikata varmasına bağlıdır. Beşerin fıtratında mevcut bir ihtiyaç olan “Hakk’ı arayış”, ilahi programa göre yönlendirilmezse, insanın batılı tercih edip yaşaması tabii bir sonuç olur. O bakımdan, hayata gelişinin gayesi “Hakk’ı aramak ve bulmak” olan insanın; kendisini bu aleme gönderenin (ilahi) programını bilmesi, bulması ve yaşaması şarttır.

İnsanoğlu, bu hayatta mutlu ve başarılı olmasının ancak manevi destekle sağlanabileceğini bilmelidir.

Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) efendimizin hadislerinde de anlaşıldığı üzere ve Zariyat Suresi’nin 56. Ayeti’nde  bildirildiği üzere  Allah (c.c.) , insanları ve cinleri sadece kendisine kulluk ve ibadet etmeleri için yaratmıştır. Bu ayeti kerimeden de anlaşılacağı üzere, bu alemde bizden farklı bir boyutta, insanların beş duyu organıyla algılayamadığı, fakat varlığı inkar edilmeyen varlıklar vardır. Büyü yapılırken şeytan ve şeytanın tayfası cinlerden faydalanılır.

İnsanoğlu, Allah’a karşı olan kulluk vazifelerini yerine getirmeden hiç ölmeyecek gibi, sadece bu dünya için yaşamaya başladığı zaman nefsinin kölesi olur. Nefsi arzuları için, en yakınındaki kişilere bile kötülük amaçlı büyü yaptırabilir.