Home / Büyü Nasıl Bozulur / Adet kanı büyüsü nasıl bozulur

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur

Bakım yapılarak Allah’ın izniyle sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. Tarafımca yapılan ilmi çalışmalar neticesinde Allah’ın izni ile eşiniz, bu büyünün etkilerinden tamamen kurtulacak, evliliğiniz eskisinden de daha mutlu bir şekilde devam edecektir. Şunu da belirtmek isterim ki, tarafımca sadece büyü bozma çalışmaları , cin musallatından kurtarma ve giden eşin geri getirilmesi konularında ilmi havas çalışmaları yapılır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz, birisini kendinize aşık etmek, insanlara maddi-manevi zarar vermek , vs. hiç bir konuda büyü yapmam. Allah’ın izni ile bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. Adet kanı büyüsü nasıl bozulur, adet kanı ile yapılan büyü nasıl bozulur , adet kanı büyüsü bozmaadet kanı büyüsünün belirtileri nelerdir? Adet kanı büyüsü nasıl bozulur konusunda tarafımızca yapılan ilmi havas çalışmalardan bahsetmeden önce, adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır, adet kanı büyüsü belirtileri nelerdir, adet kanı büyüsü insanların hayatlarını nasıl alt üst eder, bu konularda kısaca bilgi verelim.

Adet kanı büyüsü, kara büyü türünden olup, bir erkeği kendisine bağlamak için kadınlar tarafından yapılan, yaptırılan en etkili ve sonuç alınan büyü şekillerinden biridir. Adet kanı büyüsü ile erkeğin iradesi, bedeni etki altına alınarak, duygu ve düşüncelerinde, davranışlarında değişikliklerin olması, erkeğin kadına bağlanması sağlanır.

Adet kanı büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır

adet kanı büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır , tespit etmek için yapılması gereken en doğru ve kesin yöntem bakım yaptırmaktır. Bakım yaptırırken dikkatli olmalısınız. Ücretsiz bakım yapan kişilerden uzak durmalısınız. Sebebini, Whatsapptan ucretsiz bakim yapan hocalar başlıklı yazımda detaylı olarak anlattım. http://tilsimlidualar.com/whatsapptan-ucretsiz-bakim-yapan-hocalar/

Dikkatli olun!

Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurmuyorum.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

 

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur - adet kanı ile yapılan büyü nasıl bozulur - adet kanıyla yapıla büyü nasıl bozulur - adet kanı büyüsü bozma
Adet kanı büyüsü nasıl bozulur

Adet kanı ile yapılan bu büyü, kadınlar tarafından erkeklere yapılır, yaptırılır. Sevdiği erkeği, birlikte olduğu diğer kadından, nişanlısından, eşinden ayırarak, kendisi ile birlikte olması, kendisine bağlanması, 7/24 kendisini düşünmesi için yaptırılır. Adet kanı büyüsü ile maalesef bir çok aile dağılmakta, mutlu yuvalar yıkılmakta ve varsa çocuklar çeşitli sorunlara maruz kalmaktadırlar.

Bu büyü, evli kadınlar tarafından kocalarının kayıtsız koşulsuz kendilerine bağlanması için de yaptırılır. Büyünün her çeşidi olduğu gibi eşini kendisine bağlamak için olsa bile adet kanı büyüsü haramdır. Haram olmanın yanı sıra adet kanı büyü erkeğin çeşitli organlarında özellikle beyninde ciddi rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sebep olur. 

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet kanı büyüsü yapılırken kadının regl kanı kullanılır. Halk arasında yanlış bir kanı vardır. Eşini veya sevgilisini kendisine isteyen kadınların adet kanını eşlerine veya sevgililerine içirerek bu büyüyü yapabilecekleri söylenir, fakat bu doğru değildir. Bu büyü, çok özel çalışmalar yapıldıktan sonra etkili hale gelir. Adet kanı büyüsü yapanlar, adet kanı üzerine bir takım okumalar yaparlar ve kişi üzerinde etkili olması için şeytani cinleri görevlendirirler, bir takım yüklemeler yaparlar. Ayrıca, kişiye göre özel yedirme ve içirme zamanları vardır, bir takım kuralları vardır. İstediğiniz kişiye adet kanı içirmenin, yedirmenin hiç bir etki sağlamayacağı önemle bilinmelidir. Ayrıca, şu konuda çok önemlidir, bir takım kitaplardan, internetten edinilen bilgiler ile adet kanı üzerine dualar, ayetler okuyarak bu büyüyü yapmaya çalışmak çok tehlikelidir. Adet kanı üzerine okunan ayet ve dualar,  size ve eşinize çok ciddi sıkıntılar verebilecek olumsuzlukları yaşamanıza neden olur, işler içinden çıkılmaz hale gelir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Adet kanı içen erkek nasıl olur ? Adet kanı, erkeğin vücuduna girmesinden hemen sonra, etkisini göstermeye başlar ve çeşitli değişiklikler ortaya çıkar. Kendisine adet kanı yapılarak büyülenmiş erkek, kanın sahibi kadına ani ve aşırı bir şekilde tutku ile bağlanmaya başlar. Erkeğin gözü büyülendiği kadından başkasını görmez duruma gelir. Her an o kişinin yanında olmak ister, o kadının sözünden dışarı çıkmaz, erkek kadının her dediğini yapar duruma gelir. Adet kanının sahibi kadın tüm olumsuz davranışlarına rağmen, kadın hakkında başkaları tarafından söylenen hiç bir olumsuz sözü dikkate almaz ve her şeyi normal olarak görür.

Adet kanı büyüsü yapılan erkek birden bire eşinden soğur, ondan ve hatta çocuklarından tamamen uzaklaşır, boşanmak ister. Nişanlınıza, eşinize, başka bir kadın tarafından adet kanı büyüsü yapılmış ise, eşiniz, nişanlınız sizden tamamen uzaklaşır, soğumaya başlar, bir süre sonra ayrılmak, boşanmak ister. Adet kanı büyüsü ehil havas hocası tarafından bozulmadığı sürece maalesef eşlerin boşanması, ailelerin dağılması ve çocukların ortada kalması gibi neticeler ortaya çıkmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur

Adet kanı büyüsü nasıl çözülür , adet büyüsü nasıl bozulur ? Adet kanı büyüsü yapmak uzmanlık ister fakat adet kanı büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı çok daha zordur. Bu büyünün etkilerinden kurtulmak çok zordur. Adet kanı büyüsü yapılırken şeytani cinler kullanılır. Bu büyü nasıl bozulur sorusunun cevabı, ehil bir havas hocasından ilmi havas çalışma desteği almaktır. Yanlış bir büyü bozma çalışması ile cinler daha da azdırılır ve işin içinden çıkılmaz hale gelir.

Öncelikle, cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

 • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
 • Rabıta yöntemi ile bakım yapılır. Kesinlikle cinler ile irtibata geçilmez. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir.
 • Bakım ile yapılan büyünün türü belirlendikten sonra, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
 • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas yazı çalışmalarına başlanır.
 • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
 • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur olmuş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor.  Ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde, namazında, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz tarafımca kesinlikle büyü yapılmaz büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Önemli not: Daha önce tarafımdan çalışma desteği almış kişilerin aşağıda “sizden gelenler” bölümündeki yorumlarını okumanızı rica ederim. 

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

www.buyubozulur.net

adet kanı büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır , adet kanı ile yapılan büyü nasıl bozulur , adet kanı büyüsü bozma , adet kanıyla yapılan büyü nasıl bozulur , kan büyüsü nasıl bozulur .

adet kanı içirme büyüsü nasıl bozulur , adet kanı ile yapılan aşk büyüsü nasıl bozulur . 

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur konusundaki sorununuza Allah’ın izni ile kesin çözüm bulmak, eşinizin bu büyünün etkilerinden kurtulması, evliliğinizin mutlu bir şekilde devam etmesi için tarafımızdan çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

16 comments

 1. kocam bana seni istemiyorum dedi ve evi terk etti çocuğuna kıyamazdı artık çocuğunuda aramıyor hocaya gittim bana adet kanı büyüsü yapmışlar dedi yalvarırım A llah rızası için bana yardım edermisiniz

 2. Eşim ile aniden ortaya çıkan sorunlar yaşamaya başladıktan sonra büyü yapılmış olacağından şüphelendim ve bazı hocalar müracaat ettim. Bu hocalar bana bir takım çalışmalar yaptılar fakat bir türlü eşimin eve dönmesini sağlayamadılar. üstelik parayı almadan önce yüzde yüz, garanti eşiniz size dönecek demelerine rağmen. Fakat, Ahmed hoca gerçekten çok farklı. Ben kendisine eşim bana kesin dönecek mi diye sorduğumda bana çok kızdı. Ben çalışmalarımı yaparım, Allah’a sorunun çözümü için ilticada bulunurum, Allah’ın izni ile sorununuz çözülür, gerisi. Allah’ın işine karışmak olur bu da şirktir, dedi. Gerçekten çalışma desteği aldıktan kısa bir süre sonra eşim eve döndü ve şu an gayet mutlu bir şekilde evliliğimiz sürüyor.

 3. Selamlar.Büyünün çözülmesi için kaç zaman alır.

 4. Hocam merhaba benım kocamada adet kanı yapılıp içirilmiş bunu baska hocadan ögrendım bende bozmak istiyorum ama eşimin haberi olmadan çunku eşim boyle şeylere ınanmıyo nasıl yapabiliriz

 5. Hocam eşim bir anda benden soğudu uzaklaştı eve hiç gelmiyor napicagimi bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

 6. hocam erkek arkadaşıma yapmışlar bu büyüyü evlenmek üzereyken bi anda ortada bişe yokken ayrıldık yardımcı olurmusunuz 5 senedir bunun mücadelesini veriyoruz en sın olarak size yazdım

 7. Adet kanı büyüsü gunahmidir kendi eşime yapmak istiyorum bana baglansin diye

 8. 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz. Öncelikle bakım yapmamız gerekiyor. Aramadan önce rabıta ile bakım yazımı mutlaka okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

 9. Hocam mahalledeki dul bayan bana adet kanı buyusu yaptırmış gittigim hocalar öyle diyor yardımcı olurmusuz

 10. Hocam siz ne yaptınız Allah aşkına, önceden derin nefes alamıyordum sanki, artık nefes alabiliyorum, resmen dünya siyah beyazdı da aniden renkli oldu, emeğinize sağlık……
  Ahmet hocamı
  oğlumun yanlış arkadaşlığından nasıl kurtarırım diye internette araştırırken büyü olabilir mi diye baktığımda büyü belirtilerini gösteriyordu evlâdım, Ahmet hocamın sayfasını inceleyince güvenerek aradım, pekçok soru sordum, derdimi anlattım, kendisi direk söyledi sebebini hemen çalışma gönderdi, uyguladığımda daha ilk 3 günde akrabalarım, ne oldu öyle çocuğa çok aklî başında , çok beğendik hallerini dediler, evlâdım nerdeyse üniversite yı bırakacaktı, uygulama başında bitirmeliyim demeye başladı, spora başladı, başladığı işi bitiremiyordu, Artık odaklanabiliyor, çocuğun durumu düzeldi ama
  bir tek bana davranışı saldırgandı aynı dönem kızımda saldırgan davranıyordu, kendimden şüphelendim, internette bir kaç hocaya sordum 4 büyü var dediler, hepsi aynı şeyi söyleyince tekrar Ahmet hocamı aradım, bu sefer benim için 3 gün pozitif enerji çalışması ve uygulamalar ile auram temizlendi, resmen hareketlerim yumuşadı, son dönemler kas tutulması yaşıyordum, nefes almaya başladım, oğlumun kızımın bana tavrı düzeldi, hücresel boyutta değişim oldu
  Hocamın hep bana dediği sabır sabır sabır kesinlikle tavsiye ederim , hocam Allah razı olsun sizden, elinize emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir