Home / Cin musallatı / Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm

Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm

Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm , Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz. Cinler biz insanoğlunun beş duyu organımızla algılayamadığı, metafizik alemde enerji boyutunda yaşayan varlıklardır. Cinlerin varlığını inkar edemeyiz. Kur’an-ı Kerim’de de açıkça yer almaktadır. İnsanlar gibi, cinlerin de rahmani ve şeytani olanları vardır. Rahmani olanlar, aynı insanlar gibi Allah’a itaat ederler, ibadet ederler, Allah’ın emir ve yasaklarını yerine getiriler. Fakat, şeytani cinler, Allah’ın emir ve yasaklarına karşı gelirler, insanlara musallat olarak onlara rahatsızlık verirler. Bu cinler, musallat oldukları insanların iradelerinin kontrolünde olmadan istem dışı tutum ve davranışlarda bulunmalarına sebep olurlar. Nefsine yenik düşen şeytani insanlar bu cinleri kullanarak büyü yaparlar, kişilere musallat ederler. Cin musallat belirtileri çok çeşitlidir. Bu konudaki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/cin-musallati-belirtileri/

Allah’ın izniyle sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz! Çalışma yaptığımız kişilerden gelen memnuniyet yazılarını “sizden gelenler” sayfamızı tıklayarak okuyabilirsiniz.

Büyüyle gelen cinden nasıl kurtulunur , insana musallat olan cinden nasıl kurtulunur , öncelikle bakım yapılarak kişiye yapılan büyünün türü tespit edilmelidir. Yumurta büyüsü mü yapılmış, domuz yağı büyüsü mü yapılmış ya da başka bir büyü türü mü yapılmış, ortaya çıkarılmalı. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve ilmi havas çalışmaları yaparken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Ayrıca, kesinlikle büyü yapmıyorum. Sadece büyü bozma, cin musallatından kurtarma ve giden eşin geri getirilmesi konusunda ilmi havas çalışmaları yapıyorum. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. 

Dikkatli olun !

İnsanlar, hayatlarında, ikili ilişkilerinde sorun yaşamaya başladıkları, cin musallatı belirtilerini gözlemledikleri zamanlarda bakım yaptırarak emin olmak isterler. İnternetten sorguladığınızda çok sayıda ücretsiz bakım yaptığını söyleyen kişi karşınıza çıkabilir. Bakım yaptırmak hafife alınacak bir şey değildir. İsminizi, anne adınızı, doğum tarihinizi birisine söylemek adeta evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu bilgiler ile sizin aura, enerji merkezi kanallarınıza müdahale ederek, istedikleri şeyleri sizin iradeniz dışında size yaptırabilirler. 

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm - cin musallat olan kişi ne yapmalı - cinlerden nasıl kurtulunur
Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm

Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm

Cin musallatından kurtulmak için kesin çözüm , cin musallatından nasıl kurtulunur , nedir diye internetten araştırdığınız zaman karşınıza çeşitli okumalar, terkipler çıkar. Bu okumaları, terkipleri kendi kendisine yaparak cin musallatından kurtulan hiç duymadım. Belki, kısa bir süreli cinleri kendinizden uzaklaştırıp rahatlama hissedebilirsiniz fakat bu geçici olur. Özellikle, halk arasında cinlerin yakılması olarak tabir edilen çalışmaları, okumaları kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Cinler, zaten ateşten yaratılmıştır, onları yakmanız söz konusu değildir. Bu okumalar ile üzerinizdeki cinlere zarar vererek onları kendinizden uzaklaştırabilir ya da yok edebilirsiniz. Fakat, bu cinlerin de aynı insanlar gibi aileleri, akrabaları vardır. Sonrasında sizden intikam almak için size çok daha fazla zarar verebilirler. Yapılması gereken bu cinlere zarar vermeden üzerinizden uzaklaştırılmasıdır. 

Cinleri uzaklaştırmak, cin musallatından kurtulma sanıldığı kadar basit değildir.  Bu konuda ancak cindar olmayan gerçek havas hocaları başarılı olur.

  • Cinlerden nasıl kurtulunur , öncelikle cinler neden ve ne şekilde size musallat olmuş bunun bakım ile belirlenmesi gerekir. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
  • Eğer, tarafınıza büyü yapılmış, bu yolla cinler size musallat edilmiş ise büyü bozma çalışmaları yapılır. Büyü nasıl bozulur konusundaki yazımı okuyabilirsiniz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/
  • İlmi havas yazı çalışmalarına başlamadan önce, büyüye, cin musallatına maruz kalmış kişi tarafımca uzaktan ruhsal-manevi arınma, temizlenme işlemine tabi tutulur. Bu işlem 1-2 gece boyunca devam eder. 
  • Cin musallatından kurtulma için tarafımca ilmi havas vafk yazıları hazırlanır. Bu yazıların bazılarını kili suya atıp belli bir süre içer, bazılarını da üzerinde taşır, bazılarını da evinde, iş yerinde söylenen yere koyar.
  • İlmi havas vefk yazılarını hazırlarken kullanmış olduğum mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler, Mekke, Medine’den yıllık düzenli olarak yaptığım umre ziyaretlerim esnasında tarafımca alınmaktadır. 
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine sizler tarafından ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır. Vefk yazıları alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Tüm çalışmalar Türkiye’ye ve tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Hemen hemen her gün yüz yüze ya da telefon ile görüştüğüm pek çok kişi, sahte hocalara paralarını kaptırdıklarını, bu kişilerin sonrasında telefonlarına bile çıkmadıklarından şikayetçi oluyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten bunun için harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, bana referans kanalı ulaşıyor.

Abdestinde, namazında, ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Diye bilirsiniz ki, hocanın kıldığı namaz kendine, bana ne faydası var. Şunu bilmelisiniz ki, kendisine bu dünya ve ahiret hayatı için faydalı işler, ibadetler ile meşgul olmayan kişilere bu ilim Allah tarafından verilmez. Kendisine faydası olmayan insanların, size hiçbir faydası olmaz. 

Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek, birisini size aşık etmek, vs konularda çalışma yapmam. Sadece, büyü nasıl bozulur, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Önemli not: Daha önce tarafımdan çalışma desteği almış kişilerin aşağıda “sizden gelenler” bölümündeki yorumlarını okumanızı rica ederim. 

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

 cin musallat olan kişi ne yapmalı , cin musallatından nasıl kurtulunurcinlerden nasıl kurtulunur

üç harflilerden nasıl kurtulunur , büyüyle gelen cinden nasıl kurtulunur , insana musallat olan cinden nasıl kurtulunur , musallat olan cin nasıl kovulur , evdeki cinlerden nasıl kurtulunur .

Maddi ve manevi anlamda huzurlu, bolluk içerisinde bir hayat yaşamak sizin elinizde. Yeter ki siz sorunların çözümü için çaba harcayın. Cin musallatından kurtulmak için kesin çözümcin musallatından nasıl kurtulunur , cin musallat olan kişi ne yapmalıcinlerden nasıl kurtulunur konusundaki sorularınıza yanıt bulmak ve ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz, yaptığımız çalışmalar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına kargo ile gönderilmektedir.

Hakkında tılsımlı dualar

3 comments

  1. Evdeki kıyafetlerin hepsi kanepe perde yatak bazasi paramparça olmuşlar yenileri getirdiler aynı gün hepsini yine yirtilar kaç gün sonra kapalı valiz de yangın çıkardılar onu söndurürken odada yangın çıkardılar danişmadiğimiz hoca kalmadı şaşırdık kaldik

  2. hocam ben size söyle diyim 18 yaşındayım erkek bireyim ben bonyaya girdigimde kafamdan sesler geliyor 3-4 kişi aynı anda su içerken arkamdaymış gibi hissesdiyorum bakıyorum kimse yok . anneme söyledim hocaya gittik musallat olmuş dediler 1 hafta rahat ettim tekrar başladı yapmadıgımız gitmedigmiz yer kalmadı korktugumdan deil kafayı yiycem akşam olunca geliyorlar sabah ezenı okununca rahatlıyorum lütfen yardım edin kendime zarar vermek istemiyorum saygılarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir