Home / Büyü Nasıl Bozulur / Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur , büyü insanın hayatını alt üst eden, çeşitli olumsuz etkilere sahip bir olgudur. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki büyü, büyük günahlardandır ve dinimizce yasaklanmıştır. Kendi istek ve arzularımıza ulaşmak için başka insanların hayatına müdahale etmek büyük günahtır. Tarafımca sadece büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi konusunda ilmi havas çalışmaları yapılır. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur
Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur

Büyü yapan kişi cinleri kullanır, cinlerden destek alır. Yaptığı çalışmaların büyü yapılan kişi üzerinde etkili olması için cinleri kişiye musallat eder. O nedenle, büyü bozma çalışmaları uzmanlık ister. Kendi kendinize yapacağınız uygulamalar, okumalar ile büyüyü bozma olasılığınız çok zayıf, cinlerin daha da azmasına sebep olabilirsiniz. Sorunlar, daha da işin içinden çıkılmaz hale gelir. Bu işi bildiğini iddia eden hem büyü yapan hem de büyü bozduğunu iddia eden kişiler aslında büyüyü ortadan kaldıramazlar. Üzerlerindeki cinler buna engel olur.

  • Öncelikle, bakım yapılarak yapılan büyünün tespit edilmesi gerekir. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.
  • Yapılan büyünün türünü tespit ettikten sonra büyülenen kişiyi 1 gece uzaktan manevi temizleme işlemine tabi tutuyorum.
  • Sonrasında ilmi havas çalışmalarını hazırlıyorum. Çalışmaların üzerine tarifleri yazıyorum.
  • Yazı çalışmalarında kullandığım mürekkep tamamen organik olup yıllık umre ziyaretlerimde Mekke ve Medine’den alıyorum.
  • Çalışmaları kargo ile tarafınıza gönderiyorum. Bazılarını üzerinizde muska olarak taşıyorsunuz, bazılarını suya atıp içiyorsunuz.
  • Bakım hizmeti almak ve ilmi havas çalışmaları yaptırmak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Bakımı telefonda anlatıyorum.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın.  Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/  

Not 3: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka hakkımızda başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

Büyü nasıl bozulur

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Başkasına yapılan büyü nasıl bozulur , konusunda ilmi havas hizmeti almak, büyünün tüm olumsuz etkilerinden kurtulmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir