Home / Kısmet Açma / Şirinlik Tılsımı

Şirinlik Tılsımı

Şirinlik ve Aşk Tılsımı

Şirinlik tılsımı nedir? Kainat içerisinde konumlanmış canlı cansız tüm varlıklar bir ruha sahiptir ve bu ruhun maddeye tesiri bulunmaktadır. Renklerin, sayıların, sembollerin, doğduğumuzda bize verilen isimlerin, içinde bulunduğumuz vaktin, çeşitli materyallerin her şeyin ruhsal ya da fiziksel halimize büyük oranda etkisi gerçekleşmektedir.

Kabala ve eski Mısır dönemlerinde kullanılan majik sistemlerde de bu tesirler sıklık ile kullanılır. Kabalada kullanılan kırmızı ip modelini ve etki mekanizmasını hemen hemen herkes biliriz. Her birimiz erkek ya da kadın olsun güzel görünmek ister, çeşitli makyaj ve fiziksel düzenlemeler ile çevresinde beğeni toplamak ister bu gayet normal bir durumdur belki de fıtrat ile gelen bir dürtüdür.

Havas ritüel sisteminde kullanılan bir takım yazılı metinler, sembol harf ve esmaların etkisi ile hazırlanan tılsım sayesinde; kişiyi gören gözlerde celb ve cezb etkisi kazandıran, tamamen çekim titreşim unsuru oluşturan bu güzellik tılsımları binlerce yıldır uygulanmaktadır.

Çalışma Etkileri
Kişi üzerinde sevgi esmasının ve bazı harf sembol ve rakamların tecellisini oluşturarak, gören gözlerde sevgi saygı hissi uyandıracak, beğeni toplayacaktır. İkili ilişkilerde muhatabı olduğunuz eşiniz, nişanlınız için bağlayıcı olacaktır. Özellikle bekar kişiler için kısmet yolları için etkili titreşimler yayacaktır.

Çalışma süresi

Tarafımca yapılan çalışma, belirlenen takvimden 3 gün sonra verilen adrese kargo ile gönderilecektir..

Etki Oluşum Süresi

Çalışma kişilerin ruh-i yapısına göre değişik zamanlara yayılabilir bazı kişilerde ilk günden başlayan etki baş gösterirken bazı kişilerde 41 günü bulabilmektedir.. Süre zarfında okunacak, yükseltme esmaları süreci hızlandıracak ve olumlu etkisi olacaktır. Şirinlik tılsımı yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizden gelenler

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir