Home / Büyü Nasıl Bozulur / Bilezik büyüsü nasıl bozulur

Bilezik büyüsü nasıl bozulur

Bilezik büyüsü nasıl bozulur , bilezik büyüsü, günümüzde sıklıkla yapılan kara büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Düğünde geline takılacak olan bilezik üzerine bir takım okumalar, tılsımlar uygulanır. Bu üzerine büyü yapılan bilezik başkasına takılmadan doğrudan geline takılır. Bilezik büyüsü yapılırken şeytani cinlerden faydalanılır. Bu şeytani cinler üstlerine aldıkları görevi yerine getirmek için büyük çaba sarf ederler. Yapılan büyünün bozulmasını istemezler. Öncelikle, şunu belirtmek isterim tarafımca sadece büyü bozma, giden eşin geri getirilmesi, cin musallatından kurtarma konularında çalışma yapılır. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz.

Bilezik büyüsü nasıl bozulur
Bilezik büyüsü nasıl bozulur

Bilezik büyüsü neden yapılır? Bilezik büyüsü nasıl bozulur?

Bilezik büyüsü yapılarak, evlenecek kişiler arasında huzurluk çıkararak boşanmaları hedeflenir. Bilezik büyüsü yapıldıktan sonra başka kimsenin koluna takılmadan direkt olarak geline takılması gerekir. Geline evlenme hediyesi olarak takı merasiminde bu büyülü bileziğin takılması ile birlikte etkisini göstermeye başlar. Hatta, çiftler gerdek gecesinde bile tartışmaya başlarlar.  Gelin ve damadın isimleri ve çeşitli birkaç bilgisi medyuma iletilerek yapılabilmektedir. Kim koluna takarsa anında tesir etmeye başlar. Genelde bilezik büyüsüne maruz kalmış kişilerin evlilikleri çok fazla sürmez ve ayrılık gerçekleşir.

Bilezik büyüsünün belirtileri nelerdir?

Bilezik büyüsüne maruz kalmış gelin evlendiği günden itibaren sağlık sorunları yaşamaya başlar. Özellikle baş dönmesi, mide bulantısı gibi rahatsızlıklar yaşamaya başlar. Hatta bu durum çoğu zaman gebelik belirtisi olarak da düşünülebilmektedir. Bu büyü yapılırken gelinin kısırlaşması amaçlanır. Ayrıca, yapılan büyüden damat da etkilenir. Erkeğin karısı ile ilgilenmemesi durumu büyüden erkeğin de etkilenmesi olarak bilinmektedir. Eşler arasında anlaşmazlık, kavga gibi durumlar gerdek gecesinde daha yaşanmaya başlanır.

Evlilik süreci hiçbir şekilde mutluluk getirmez. Bilezik büyüsüne maruz kalmış bir kadının evliliği çok fazla uzun sürmez ve evli kalındığı süre boyunca mutlaka tartışmalar yaşanır. 

Bilezik büyüsü çoğu zaman kadının kısırlaşması, çocuğunun olmaması için de yapılabilmektedir.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Bilezik büyüsü nasıl bozulur

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakı-bakım yapan, büyü bozma dışında, aşık etme, soğutma, insanlara zarar verme amaçlı büyüler de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekli. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır yazımızı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmaları hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.
  • Sorunlarınızın neden kaynaklanıyor, bakım yaparak tespit ediyorum. Rahmani, özel bir yöntem ile bakım yapıyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, eğer büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. 
  • Bakımın ardından kişinin profesyonel çalışma desteği alması kendi tercihine kalmış. Eğer, profesyonel ilmi havas yazı çalışması almak isterlerse büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişilere, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemini uyguluyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas vefk yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organiktir. Bu mürekkep tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Kullandığım malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile göndermekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmayın. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı ile bana ulaşıyor. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz eşleri ayırmak, birisini size aşık etmek veya zarar vermek, vs hiç bir konuda büyü yapmam.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

http://buyunasilbozulur.net/

Not 3 : Büyü nasıl bozulur başlıklı yazımı da mutlaka okumalısınız. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-bozulur/

 

Tavsiye Yazılar

 

buyunasilbozulur.net

Bilezik büyüsü nasıl bozulur , diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir