Home / Büyü Nasıl Bozulur / Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur

Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur

Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur , maalesef insanlık tarihi boyunca şeytani insanlar hep var olmuştur ve var olmaya da devam edecektir. Kendi nefislerine yenik düşen insanlar en yakınlarına bile büyü yapmaktan, yaptırmaktan kaçınmazlar. Eşler birbirleri ile gayet uyumlu, huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürürlerken, aniden birbirlerinden uzaklaşmaya, sebepsiz yere tartışmalar yaparak, evliliklerini bitirme noktasına gelebilirler. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Eşleri için ayırmak için yapılan büyüler genellikle eşlerden birine yapılır. Kendisine büyü yapılan kişide ruhsal olarak değişiklikler gözlemlenir. Kişi, öncelikle eşinden soğumaya başlar, uzaklaşır. Hatta, gözü çocuklarını bile görmez hale gelir. Büyü yapılan kişi ya eşiyle sebepsiz yere tartışmaya başlar ya da içine kapanır, eşiyle, çocukları ile konuşmaz. Eşleri ayırmak için yapılan muska genellikle eşlerin yaşadıkları evin bir yerine, genellikle de yatak odalarına yattıkları yatağın altına gizlice konur. Bazı durumlarda, eşlerin ikisi birden birbirlerinden soğurlar adeta tiksinirler, boşanmak isterler. 

Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur
Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur

Eşleri ayırmak için yapılan büyü

Eşleri ayırmak için yapılan büyü çeşitlerinde bazıları, adet kanı büyüsü, soğutma büyüsü, yumurta büyüsü ve domuz yağı büyüsüdür. Büyü yapılırken eşlerden birine ya da ikisine birden cinler musallat edilir. Bu nedenle, kişilerin ya da yakınlarının yapacağı büyü bozma çalışmaları, dua okumaları ile büyüyü çözmek pek mümkün olmamaktadır. Hatta, büyü yapılırken kullanılan şeytani cinler, büyü bozulmasın diye direnç gösterirler. Bu durumda, büyüden kaynaklı yaşanan olumsuzluklar artarak devam eder.

Büyü yapmak büyük günahlardandır. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. Sadece büyü bozma cin musallatından kurtarma, giden eşin getirilmesi konusunda ilmi havas çalışmaları yapıyorum. Hayatta karşılaşılan tüm sorunlarının sebebini büyüye bağlamak doğru değildir. Bu nedenle, yaşanan sorunların sebebinin belirlenmesi için bakım yapmak gerekiyor. Rabıta yöntemi ile bakım yaparak kişiye büyü mü yapılmış, cin musallatı mı olmuş, öncelikle bunu tespit ediyorum. Bu tür sorunlar yaşıyorsanız öncelikle yapmanız gereken tarafımdan bakım hizmeti almak olmalıdır. Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken cinler ile irtibat kurmuyorum, onlardan faydalanmıyorum.

Öncelikle, bakım yaparak sorununuzun gerçek sebebini tespit ediyorum.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Dikkatli olun

Piyasada kendini medyum, hoca olarak tanıtan çok fazla kişi var. Bunlar ücretsiz olarak bakım yapıyorlar. Sizler de zaten ücretsiz ne kaybedeceğim diyerek anne adınızı, doğum tarihinizi, isminizi söyleyerek bunlara bakım yaptırabilirsiniz. Ama, şunu bir düşünün hiç tanımadığınız birisi neden size ücretsiz bakım yapsın, size vakit harcasın. Sizin özel bilgilerinizi öğrendikten sonra üzerinize cinleri musallat ederler, sonra da size her istediklerini yaptırırlar. Sorunlarınıza çözüm bulmayı bir yana bırakın hayatınız işin içinden çıkılmaz bir hale gelir.

Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur

Cindar, abdestinde namazında olmayan kendilerini hoca olarak tanıtan kişilerden uzak durmalısınız.

  • Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafından bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/
  • Bakım yaparak gerçekten kişiye büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü ya da kişide cin musallatı mı var, bunu tespit ediyorum. Bakım esnasında ve sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat içerisinde olmuyorum. Rahmani, özel bir kanal ile bakım yapıyorum.
  • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca uzaktan yapacağım görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlıyorum.
  • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazı çalışmaları hazırlıyorum.
  • Yazı çalışmaları yaparken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanır.
  • Tarafımca hazırlanan çalışmalar ayrı ayrı zarflara konulur, üzerline tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Bu sorusunun aklınıza gelmesi gayet doğal. Tarafımca rabıta usulü ile bakım yapılmaktadır, kesinlikle cinler ile irtibat kurmuyorum. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan, uzun yıllar sadece havas ilmi ile ilgili araştırmalar ve çalışmalar yapan birisiyim. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

eşlere yapilan büyü nasıl bozulur , eşleri ayırmak için yapilan büyü belirtileri , büyü nasıl bozulur , giden eşi geri getirme , giden eşi geri getirme duası , giden kocayı geri getirme büyüsü .

Tarafımca hazırlanan tüm büyü bozma çalışmaları tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir. Eşleri ayırmak için yapılan büyü nasıl bozulur konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir