Home / Büyü Nasıl Bozulur / Kilit büyüsü nasıl bozulur

Kilit büyüsü nasıl bozulur

Kilit büyüsü nasıl bozulur , kilit büyüsü nedir ? Bu yazımızda kısaca bu konularda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Maalesef, insanlık tarihi boyunca şeytani insanlar büyüye başvurmuşlar, büyüden medet ummuşlardır. Öncelikle, şunu belirtelim, büyü, büyük günahlardan birisidir ve dinimizce yasaklanmıştır. Tarafımca da kesinlikle büyü yapılmaz, cin musallatından kurtarma, büyü bozma ve giden eşin getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz.

Kilit büyüsü nasıl bozulur
Kilit büyüsü nasıl bozulur

Kilit büyüsü çeşitli amaçlar ile yapılmaktadır:

 • İnsanlar kıskandıkları bir çifti ayırmak ya da mutlu bir evliliği olan çiftin arasını bozmak,
 • düşmanlık beslediği birinin işlerinin kötü gitmesini sağlamak,
 • manevi olarak birini huzursuz etmek,
 • şansı yaver giden birinin şansını kapamak,
 • evlenmek üzere olan birinin ilişkisini bozmak veya evliliğe hazır birinin kısmetini kapamak gibi çeşitli sebeplerle kilit büyüsü yapmakta ya da yaptırmaktadır. 

Bakım hizmeti

Hayatınızda karşılaşmış olduğunuz sıkıntıların, garipliklerin, aksiliklerin nedenini anlamak için yapılması gereken en doğru şey bakım hizmeti almak olmalıdır. Bakım, sanıldığı gibi basit bir şey değildir. Bedava diye, güven almadığınız kişilere bakım yaptırmanız hayatınızda yapacağınız en büyük yanlışlardan bir tanesidir. Lütfen yazımızı sonuna kadar okuyun.

Öncelikle, yaşamış olduğunuz sorunların sebebi nedir, bunun ortaya çıkarılması gerekiyor. Bakım yaparak tarafınıza büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün çeşidini, cin musallatı mı olmuş, bunları tespit ediyorum. Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum, onlardan faydalanmıyorum.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Kilit büyüsü nasıl bozulur

 • Kilit büyüsü bozmak için ilmi havas çalışma desteği almadan önce tarafımdan bakım hizmeti almalısınız.
 • Bakım yaptıktan sonra, ne tür bir çalışma yapılması gerektiğini size bildiriyorum. Profesyonel ilmi havas çalışma desteği alıp almamak sizin tercihinize kalmış.
 • İlmi havas çalışma desteği alanları 1 gece boyunca uzaktan manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
 • Sonrasında ilmi havas vefk yazı çalışmalarına başlıyorum.
 • Çalışmaları ayrı ayrı zarflara koyup, nasıl uygulanacağını üzerine yazıyorum ve kargoya veriyorum.
 • Bu işlemlerin tamamlanması maksimum 4-5 gün sürüyor.
 • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullanılan mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeleri, umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den almaktayım.
 • Bakım hizmeti ve ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur.
 • Bakımı telefonda yapıyorum. İlmi havas çalışmalarımı da tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile gönderiyorum.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar, büyünün etkisini daha da arttırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibata geçilmemektedir. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, birisini kendinize aşık etmek, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması, bu alanda icazetinin verilmiş olması şarttır. Allah’ın izni ile bu halvet ve riyazat dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Büyü nasıl bozulur , http://buyunasilbozulur.net/

uzakta olan birinin kilit büyüsü nasıl bozulur , 40 kilit büyüsü nasıl bozulur , asma kilit büyüsü nasıl bozulur , kilit ile yapılan büyü nasıl bozulur

Kilit büyüsü nasıl bozulur , konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir