Home / Sağlıklı Yaşam / Stres için bitkisel çözüm

Stres için bitkisel çözüm

Stres için bitkisel çözüm , bağırsaklar günümüzde 2. beyin olarak adlandırılıyor. Bunun anlamı, yediklerimiz içtiklerimiz sadece beden sağlığımızı etkilemiyor, ruh sağlığımızı da doğrudan etkiliyor. Stres, depresyon, anksiyete, takıntı, panik atak gibi ruhsal rahatsızlıkların beslenme alışkanlıklarımız ile doğrudan bağlantısı var. Yediklerimize içtiklerimize dikkat ederek, aşağıda sizler ile paylaşacağımız gibi bitkisel kürler uygulayarak bu tür ruhsal hastalıklarımıza şifa bulabiliriz.

 

Stres için bitkisel çözüm

Malzemeler:

  • 1 bardak küçük baş hayvan sütü ( bulunmazsa inek sütü de olur )
  • 1 adet muz
  • 3-4 tel safran
  • 1 fındık büyüklüğünde nöbet şekeri

Yapılışı:

Süt nöbet şekeri ile ısıtılır ve şeker eridikten sonra ocaktan alınır içine önce safran konulur ve 10 dk demlenir. Demlendikten sonra içine muz lapa haline getirilip karıştırılır.

Kullanımı

Günde bir kez 21 gün boyunca tüketilir..

Özellikle nedeni bilinmeyen stres kaynaklı kalp çarpıntıları, stres, uykusuzluk gibi durumlarda rahatlatıcı etki gösterir.

Şifa olsun 😍

Kaynak: fidanpesen

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir