Home / Büyü Nasıl Bozulur / İzmirde büyü bozan hocalar

İzmirde büyü bozan hocalar

İzmirde büyü bozan hocalar , İzmirdeki ünlü hocalarİzmir medyumİzmirde en iyi medyum , izmirdeki en iyi hocalar , Allah’ın izni ile bakım yapılarak sorunlarınızın çözümü için doğru adrestesiniz. Bir çok yazımızda büyü kavramı konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık, büyünün büyük günahlardan olduğunu yazdık. İnsanoğlunun gözle göremediği fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de açıkça yazmakta olan metafizik bir alem bulunmaktadır. Bu alemde yaşayan ve cin olarak adlandırılan varlıklar mevcuttur. Cinlerin varlığını inkar edemeyiz. Bu cinlerin de aynı insanlar gibi rahmani ve şeytani olanları vardır. Maalesef, nefsine yenik düşen bazı insanlar, bu şeytani cinlerden faydalanarak özel hayatlarında, iş hayatlarında kıskandıkları, kendilerine rakip gördükleri ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta, büyü yaptırmaktadır.

Allah’ın izniyle yaşamış olan sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz!

İzmirde büyü bozan hocalar
İzmirde büyü bozan hocalar

Dikkatli olun!

ucretsiz buyu bozan hocalar izmir , olarak internette sorgulatma yapanların sayısı oldukça fazla. Siz bir düşünün hiç tanımadığınız birisi sizin için neden bu şekilde havas çalışmaları yapsın. Havas çalışmaları zahmetlidir. Uzun yıllar yapılan araştırmalar, çalışmalar neticesinde bir bilgi birikimine sahip olunur. Bu çalışmaları hazırlarken kullanılan organik mürekkebin maliyeti oldukça yüksektir. Neticede her insan hayatını sürdürmek zorunda. Ücretsiz bakım yaptığını, büyü bozduğunu söyleyen kişiler üzerinize cinleri musallat ederler. Sonrasında, siz onların her istediğini yapar hale gelirsiniz.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

İzmirde büyü bozan hocalar , büyü insanın ruhani-bedeni hayatını alt üst eden etkilere sahiptir. Büyü kavramı konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle aniden ortaya çıkan sorunlara anlam verememektedir. Sorunlar karşısında bocalayıp durmakta, işin içinden bir türlü çıkamamaktadırlar. Diğer taraftan, kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, maalesef çözüm için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamamaktadır. Mağdur olmakta, maddi-manevi zararlara uğramaktadırlar.

Piyasada kendini havas hocası-medyum olarak lanse eden kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bu kişilerin çok büyük bölümü şeytani cinler ile irtibatta olup, bu cinler aracılığı ile bakım yapmaktadırlar. Şeytani cinler vasıtası ile sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler, buna sakın kanmayın. Sonrasında bu cinler sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını istemezler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyü ortadan kalmaz. Hatta, üzerinizdeki büyünün etkileri daha da artar. Sebebi, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinler musallat edilir. Bu cindar hocaların şeytani cinleri de sizin üzerinizdeki cinlerin ortadan kalkmasını, büyünün bozulmasını istemezler.

İzmirde büyü bozan hocalar

İzmirde büyü bozan hocalarİzmirdeki ünlü hocalarİzmir medyumİzmirde en iyi medyum diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.

 • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafımdan bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
 • Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Rabıta esnasında ve ilmi havas çalışmaları yaparken kesinlikle hiçbir şekilde cinler ile irtibata geçmiyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit ediyorum.
 • Bakımın ardından yapılan büyünün türü belirlendikten sonra, büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
 • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas yazı çalışmalarına başlıyorum.
 • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
 • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
 • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
 • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmalar tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Hoca olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz. Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor.  Kırmızı çizgileri olan, ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir. 

Önemli Uyarı

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

izmir rahmani hocalar , büyü bozan hoca izmir

İzmirde büyü bozan hocalarİzmirdeki ünlü hocalarİzmir medyumİzmirde en iyi medyum , izmirdeki en iyi hocalar diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

8 comments

 1. Esimin asirir kiskancliklari ve benim.kisiligime varan hakaretleri iliskimizi evliligimizi bitirme asamasina geldi hocam sizden yardim istiyorum bunun sevebi buyumu degil mi ogrenmek istiyorum

 2. Merhaba hocam kapımızın önünde bir sıvı var siliyorız geçmiyor büyü olabilir mi

 3. Hocam eşime daha once muska yapılmıştı. Tıpkı o zamanki gibi benden uzaklaştı. Yeniden olup olmadığını nasıl anlarım

 4. Merhaba hocam. Büyü yapmadiginizi anladım. Ancak insanin hayatindan cikmak bilmeyen bir türlü ayrilmayan ve başına bela olan birisini hayatimdan cikarmak icin etkili bir yonteminiz varmi?

 5. Hocam efendimizi rüyamda görüo cennete girip girmeyeceğimi öğrenmek istiyorum ve nasıl iyi bir müslüman olacağımı bilemiyorum açıkçası ilahi bir işaret bekliyorum

 6. Hocam meraba ben arkadashden airildım onden barıshmak ıstıorum ama cok kotu aırıldık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir