Home / Büyü Nasıl Bozulur / Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur ? Kısmet kapalılığ ı nasıl anlaşılır , insanların kısmeti neden kapanır detaylı olarak bir önceki yazımızda anlatmıştık, burada kısaca değineceğiz. İş hayatınızda, akraba çevresi içerisinde sizi çekemeyen insanlar olabilir. Bu şeytani insanlar tarafından size büyü yapılabilir. Bunun bir takım belirtileri vardır. Bu belirtilerden aşağıda bahsettik. Fakat, bu belirtileri yaşıyor olmanız size kesin büyü yapıldığı anlamına gelmez. Tarafınıza büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmek için bakım yaptırmanız gerekir. Güvenmediğiniz kişilere, özellikle ücretsiz bakım yapan kişilere bakım yaptırmamalısınız. Allah’ın izni ile bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve havas ilmi çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz!

kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur

Dikkatli olun!

Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım yaparken ya da ilmi havas çalışmalarını hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır ?

Bazı insanlar, çok çalışmalarına, çabalamalarına rağmen bir türlü istedikleri refah düzeyine, huzura ulaşamazlar. Gerek iş hayatlarında, gerek özel hayatlarında arzu ettikleri başarıyı yakalayamazlar. Gayet iyi üniversitelerden iyi derece ile mezun olmasına rağmen iş bulamayan, bulduğu işten bir süre sonra ayrılmak zorunda kalan ya da hak ettikleri terfiyi bir türlü alamayan insanlara rastlarız.

Diğer taraftan, bazı insanlar evlenip mutlu bir yuva kurmak isterler ama son anda aksilikler çıkar bir türlü evlenemezler. Tabi ki bu tür sorunları yaşıyor olmak mutlaka büyüye maruz kalmış olduğunuz anlamına gelmez. İbadetlerini yerine getirmeyen, çevresindeki insanlara haksızlık etmiş olan kişiler bu tür kısmetsizlikler yaşayabilirler.

Kısmet kapalılığı yaşayan kişilerin, büyüye maruz kalıp kalmadıklarını anlamak için, işin ehli, dürüst bir havas hocasına bakım yaptırmaları gerekir.

Kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur ?

Tüm büyü çeşitlerinin bozma işleminde olduğu gibi kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı, işin ehli, ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde namazında bir havas hocasından ilmi havas çalışma desteği almaktır.

Cindar, abdestinde namazında olmayan kişilere bakım bile yaptırmamalısınız.

  • Tarafıma ilmi havas çalışmaları yaptırmak için müracaat eden kişilerin öncelikle tarafından bakım hizmeti alması gerekiyor. Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 
  • Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Tarafımca hiçbir şekilde cinler ile irtibata geçilmemektedir. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. 
  • Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye ya da cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca uzaktan yapacağımız görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.
  • Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.
  • Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.
  • Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafımca özel olarak yapılmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3 iş günü sürer.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, insanlara maddi-manevi zarar vermek, eşleri ayırmak, vs konularda çalışma yapmam. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/


Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur , kismet baglama buyusu nasil cozulur , kismet baglama büyüsü nasil bozulur , kısmet kapatma büyüsü bozma , kısmet bağlamak için yapılan büyüler nasıl bozulur , kader bağlama büyüsü nasıl bozulur .

kısmet kapama büyüsü belirtileri , kısmet kapatma büyüsü nasıl anlaşılır , kısmet kapama büyüsü nedir , kismet kapama büyüsü nasıl bozulur , kısmet büyüsü nasıl bozulur

Tarafımca hazırlanan kısmet bağlama büyüsü nasıl bozulur ve diğer tüm büyü bozma çalışmaları tüm Türkiye’ye ve dünyaya kargo ile gönderilmektedir. Tarafımdan havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Kısmet büyüsü nasıl bozulur konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir