Home / Kısmet Açma / Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır , kısmet bağlanması nasıl anlaşılır ,  kısmet kapama büyüsü belirtileri nelerdir , kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur , bu yazımızda sizleri bu konularda bilgilendirmeye çalışacağız. Çevremizde zaman zaman öyle insanlar ile karşılaşırız ki, işleri hep aksi gider.  Gayet iyi niyetli, çalışkan olmalarına rağmen bir türlü iş hayatında başarılı olamazlar, hatta bir iş bulup çalışamazlar, iş bulup girseler de bir süre sonra işten ya kovulurlar ya da çıkmak zorunda kalırlar. Evlenmek isterler bir türlü evlenemezler. Allah’ın izniyle bakım yapılarak sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz.

Hayatımızda karşılaştığımız her sorun karşısında, benim kısmetim kapalı, bana büyü yapılmış demek tabi ki doğru değildir. Burada önemli olan hayatımızı ve karşılaştığımız sorunları iyi analiz edip doğru çözüm yollarını aramaktır. Öncelikle, bir insanın kısmeti nasıl kapanır bu konuda kısaca bilgi verelim. Rabıta yöntemi ile bakım yaparak sorunlarınızın sebebini Allah’ın izni ile tespit ediyorum.

Kısmetinizin kapalı olup olmadığını öğrenmenin en doğru yolu bakım yaptırmaktır.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

İnsanın kısmeti nasıl kapanır?

Allah (c.c.) yaratmış olduğu kullarının kısmetini kapatmaz. Allah (c.c.), tüm kullarını yaratırken kısmetleri açık olarak yaratır. Ama, çevremizdeki bizi çekemeyen, kendisine rakip gören, kötü niyetli insanların yaptığı büyüler, yaydıkları negatif enerji nedeni ile başta iş ve evlilik hayatı olmak üzere birçok alanda kısmetimiz kapanır.

Kısmet kapalılığının bir sebebi de birisinin bedduasını almak olabilir.

Allah’a olan kulluk vazifelerimizi, ibadetlerimizi tam olarak yerine getirmeyip, doğru yoldan (Hakk yolundan) uzaklaşarak, yanlış yollara saptığımız takdirde de, kendi kendimize de kısmetimizin kapanmasına sebep olabiliriz.

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır?

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır hayatımızda karşılaştığımız her sorun, her aksilik tabi ki kısmetimizin kapalı olduğu anlamına gelmez. Bizler öncelikle iş hayatında karşılaştığımız aksilikler karşısında kendimizi sorgulamamız gerekiyor. Bizler yeterli gayreti gösteriyor muyuz, işimizi özenli yapıyor muyuz, eksiklerimiz nelerdir bunlara bakmalıyız. Evlilik kısmeti için de aynı şey geçerli. Evlilik de çaba ister gayret ister. 

Hayatımızda bizler gereken çabayı göstermemize rağmen işlerimiz hep aksi gidiyorsa kısmetimizin kapalı olduğundan, tarafınıza kısmet kapama büyüsü yapılmış olabileceğinden  şüphelenebiliriz.

 • İş hayatında her şey yolunda giderken birden bire sorunlar yaşamaya başladıysanız ya da işleriniz hep aksi gidiyorsa tarafınıza kısmet kapama büyüsü yapılmış olabilir.
 • İnsanlar ile ilişkileriniz gayet iyi iken aniden sorunlar yaşamaya başladıysanız, iş hayatında, sosyal hayatta insanlar sizinle birlikte vakit geçirmekten kaçınıyor, sizden uzaklaşıyor ise kısmet kapama ya da başka bir alanda büyüye maruz kalmış olabilirsiniz.
 • Nişanlınız ile evlilik yolunda ilerleyen mutlu bir ilişkiniz olmasına rağmen birden bire sorunlar yaşamaya başladınız ve ayrıldıysanız büyü nedeni ile olmuş olabilir. 

Tabi ki yukarıda belirttiklerimiz dışında büyünün çeşitli belirtileri vardır. Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır büyü belirtileri konusunda bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. http://tilsimlidualar.com/buyu-nasil-anlasilir/

Kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur?

Tarafınıza büyü yapılmış olabileceğinden şüpheleniyorsanız öncelikle yapmanız gereken gerçek bir havas alimine müracaat etmelisiniz. Bu işin ehli, dürüst havas hocaları öncelikle bakım yaparak tarafınıza gerçekten büyü mü yapılmış yoksa yaşadığınız sorunların sebebi başka bir şey mi bunu tespit ederler. Birçok yazımızda belirttiğimiz gibi büyü yapılırken şeytani cinler kullanılır. Bu nedenle büyü bozma konusu uzmanlık ister kendi kendinize yapacağınız okumalar, terkipler ile büyünün etkilerinden kurtulamayabilir hatta bu cinleri daha da azdırabilirsiniz. Tarafımıza müracaat eden kişilere öncelikle bakım yapılır. Eğer, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türüne göre ilmi havas çalışmaları yapılır. Çalışmalar özel mürekkep ile hazırlanmakta olup Türkiye’ye ve Almanya, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile gönderilmektedir.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Maalesef kendini havas hocası olarak lanse eden cindar kişiler piyasada çok. Bu kişilere müracaat edip mağdur olmuş insanlar ile hemen hemen her gün telefon ile görüşüyorum. Cindar kişilerin bırakın sizin sorunlarınızı çözmeyi kendilerine hayrı yoktur. Uzun yıllar edinmiş olduğum bilgi, tecrübe ve riyazat dönemlerim sonrası büyüklerin himmeti ile Allah (c.c.) tarafından tarafıma yüklenen donanımlar ile çalışmalarımı yapmaktayım. Tarafımca sadece büyü bozma, giden eşin geri getirilmesi ve cin musallatından kurtarma gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır. Siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapılmaz. 

Rabıta ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında, sonrasında ve ilmi havas çalışmaları yaparken kesinlikle cinler ile irtibat içerisinde olmuyorum.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Not: Sizden gelen tüm geri bildirimleri okumak için bu linki tıklayın: https://tilsimlidualar.com/sizden-gelenler/

Tavsiye Yazılar

buyunasilbozulur.net

kısmet kapanması belirtileri , kısmet kapatma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır , kısmet kapama büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır , basiret bağlanması nasıl çözülür , kısmetin bağlanması nasıl anlaşılır .

basiretin bağlandığı nasıl anlasilir , kismet kapaliligi nasil anlasilir , basiret bağlanması nasıl anlasilir , nasip kapalılığı nasıl anlaşılır , kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur .

Kısmet kapalılığı nasıl anlaşılır kısmet kapatma büyüsü nasıl bozulur bu konularda ilmi havas çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Hakkında tılsımlı dualar

21 comments

 1. Mrb benim abim 26 yaşında ve kismetinin kapalı olduğunu düşünüyoruz sizin sayfanizi da görünce sizden yardım almak istedim bana hatta bize yardım edermeder misiniz

 2. Hocam ben 21 yasinda genc bir bayanim evliyim cocugum var ama hic bir isim rast gitmiyor ozellikle is hayatim bir markette calisiyordum mudure ne dedilerse benimle cok kizisti ve isten ciktim bu yuzden bunalima girdim butun kapilar yuzme kapaniyor sizce ben de buyu varmidir .

 3. Merhaba Ben evlenemiyorum evlenmeyi geçtim sevgililik durumum bile yok bundan yıllar önce bi ilişkim olmuştu eski kız arkadasım cüzdanıma bakarken vesikalık fotoğrafımı gördü ve aldı üzerimden zaman geçti biz ayrıldık 1 veya 2 ay geçmeden talihsiz iş kazası geçirdim yüzümü kestim kesi oldukça büyük ve O zaman dan bu zamana anlaştığım 2 kız oldu 1 ay demeden ayrıldım ve aldatıldım üzerimde büyü olabilir mi

 4. Merhabalar ben 28 yaşındayım bir türlü evlilik yoluna giremiyorum hep bir aksilik oluyor iş hayatımda ters gitti uzun süredir işsizim yardımcı olur musunuz

 5. Herhaba hocam 30 yaşındayim hayırlısı ile bi evlilik yyapamadik tam yoluna girdi derkenn bozuluyor

 6. Hocam ben 24 yasindayim fakat gelen goruceleri eve kabul edemiyorum sürekli uzaklasiyorum.sevdigim olsa sorunlar çıkıp iliskimiz bitiyor ne yapabilirim.kendimden gerçekten korkmaya basliyorum

 7. Hocam ben 20 yaşındayım son üç yılda başıma gelmeyen kalmadı önce babam kansere yakaland sonra çok çalışamama rağmen sınavda çok kötü yaptım babam vefat etti sevgilim beni aldatıp terl etti zenginlikten bi anda yardıma muhtaç kaldık son 3 yıldır çalışmama rağmen hala sınavda isteğim başarıyı yakalayamadım çok kötü geçti ne istesem olmamakta yemin etmiş gibi basiretimin kapandığı düşünüyorum

 8. Hocam iyi çalışmalar
  Ben çok küçük yaşlarda meslek seçimi yapmış ve yaşıma rağmen hızlı bir biçimde mesleğimi elde edebilme yolunda hızla ilerleyen biri idim hocam. yalnız 19 yaşında iken hareketleri abes büyü ağzından düşmeyen bir kız ile ufak bir görüşme yaşadıktan sonra hayatımda her olay ters gitmeye başladı. Olgunlaşmam daha çok bilgi sahibi olmam çok daha fazla azimle çalışmama rağmen üniversite yıllarım başarısızlıklar ile dolu oldu. Elim ayağım gözlerim dilim en iyi bildiğim konularda resmen kilitlenir oldu. Bir hocaya gittim kısmetin kapalı dedi bana bazı ritüeller verdi uyguladım 3 aylığına herşey düzeldi lakin sonra yeniden sarpa sardı. Tüm gücümle çalışmama rağmen iş bulamıyor pis iş yerlerinden ard niyetli insanlardan kurtulamıyorum hocam. Rabbim bana bir emanet ruh ikizi verdi yıllardır benim bu durumuma sabrediyor ama onu üzmekten başka birşey yapamıyorum. İlk tanıştığımız dönemlerdr bu musubet kız tekrardan çıkmıştı karşıma yıllar yıllar sonra ve hocam 25 yaşındayım. Ne zaman dua etsem camiye namaza gitsem ertesi gün dünyam başıma yıkılıyor . Rabbime dua etsem beni kurtar diye işler sarpa sarıyor. Napmalıyım cebimde metelik kalmadı alın terimi hep çaldılar bir kere işimden maaş alamadım ne olur yardım edin

 9. Selamünaleyküm Hocam, Ben 26 yasindayim Almanyadan katiliyorum. Ben gecen sene 3 ay nisanliydim sonra ayrildik. BU sene basinda yine Beraber olsun ve 3 ay sürmedi yine ayrildik. Isim ve meslegi iyi giderkene su an Kötü gidisatta. Kizlarla tanisiyorum Ama kimseden elektrik alamiyorum. Kizlar Bana bakmiyor, Cünkü von yakisiklimisim ve aldatirmisim. Hocam her cuma cuma namazindan süß ediyorum Allahim Insallah Hayirli birini es olarak karsina Cikarirsin diye. Sabir ediyorum Ama hic bir kisi karsina cikmiyor. Kismetim kapali sanirim. Eski nisanlimin aileninde büyü yapanlar vardi galiba kendiside ugrasiyordu. Bana acaba büyü mü yapildi Veya beddua mi weil du? Eger öyle sie, Nina karsi ne Yapma lazim? Bana Yardimci olursaniz cok sevinirim..

 10. Hocam benimde her işim ters evlenemedim ve sürekli kötü insanlar karşıma çıkıyor yardımcı olur musunuz

 11. Hocam ben birşey öğrenmek istiyorum daha önceden bir hocaya kendime baktırdım cinlerin beni korkuttuğunu ve bana kısmet kapama büyüsü yapıldığı söylendi çok korkuyorum hemen inanmak istemedim bi kaç hocaya daha danışmak istiyorum allah rızası için yardımcı olun

 12. Hocam ben daha önceden kendime baktırdım kısmet kapama büyüsü yapıldığı söylendi ve cinlerin beni korkuttuğunu söyledi bende başka hocalara da danışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz allah rızası için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir