Home / Uncategorized / Ruhsal korunma kalkanı

Ruhsal korunma kalkanı

Ruhsal korunma kalkanı , evrende her şey enerjiden oluşuyor. Adeta bir enerji okyanusu içerisinde yüzüyoruz. İnsan beyni, sürekli diğer insan bağlantı ve etkileşim içerisindedir. İnsan her an çevredeki diğer insanların bilinçaltlarından gelen enerjisel boyuttaki yayınlarla aktivasyon (dürtü) içindedir. İletişim halinde olduğumuz diğer insanların yaydığı pozitif duygu, davranış ve konuşmalardan etkilendiği gibi negatif duygu, davranış ve konuşmalardan da etkilenmektedir. Bu etkileşim, çoğu zaman biz farkında olmadan otomatik bilinçaltımız aracılığı ile olmaktadır.

Aura

Örneğin, televizyonlardaki, gazetelerdeki ya da başka şekilde duyduğu intihar, cinayet, işkence haberlerinden bir kişinin bilinçaltı etkilenebiliyor. Kişi zaten bu tür kötülükleri yapmaya eğilimli bir şuur dünyasına sahipse çok kolaylıkla intihar, cinayet, işkence girişimlerinde bulunabiliyor. Diğer taraftan, sürekli negatif konuşma ve tavır içerisinde olan insanlardan da bilinçaltımız etkilenip bizim de aynı negatif tutumlar sergilememize neden olabiliyor.

Her insan, aura adı verilen bir enerji alanına sahiptir. Aura, aynı dünyanın etrafını saran manyetik alan gibi tüm varlıkların etrafını saran ve varlıkları koruyan bir enerji alanıdır. Aura ne kadar güçlü olursa insanların yaşam enerjisi de o kadar güçlü olur. Yaşam enerjimizin güçlü olması demek, ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı olmamız demektir. Aura zayıf olursa hem çok daha fazla hastalanır hem de negatif etkilere daha fazla maruz kalırız. Auramız zayıfladığı zaman, negatif metafizik baskılara, tehditlere ve saldırılara maruz kalırız.

Ruhsal korunma kalkanı

Peki, kendimizi dışarıdan gelen negatif enerjilere karşı ruhsal, manevi olarak nasıl koruma kalkanı içerisine alabiliriz, aşağıda bunun reçetesini sizler ile paylaşacağız.

Aşağıda belirttiğimiz dua ve ayetler sabah ve akşam namazını kıldıktan sonra düzenli olarak her gün okunmalıdır.

  • 1 kere Fatiha Suresi, 3 kere İhlas Sure
  • 7 kere Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ Hû, aleyhi tevekkeltu ve Huve rabbül arşıl azîm
  • 7 kere Eûzu billahi mineş-şeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahîm. Bismillahiş Şafi bismillahil Kafi bismillahil Muâfi . Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.
  • 7 kere Ha Mim
  • 6 kere Hasbünallahu ve Nimel Vekil . 1 kere Hasbünallahu ve Nimel Vekil ve nimel Mevla ve ni’men nasir gufrâneke rabbenâ ve ileykel-masîr . 
  • 21 kere Kureyş Suresi (Bismillâhirrahmânirrahîm. Li îlâfi kurayş. Îlâfihim rihlete’ş-şitâi ve’s-sayf. Felya’budû Rabbe hâze’l-beyt. Ellezî et’amehum min cû’ın ve âmenehum min havf.
  • 8 kere Ayetel Kürsi
  • 3 kere Felak ve 3 kere Nas Suresi.

Not: Gün içerisinde 100 kere La ilahe illallah ve 100 kere Salavat-ı Şerife okunmaya özen gösterilmelidir.

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir