Home / Büyü Nasıl Bozulur / Cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur

Cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur

Cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur , büyü ile cinsellik bağlanır ve en tehlikeli büyü türlerindendir. Evli karı kocanın birine veya ikisine veya bekar olan kimselere büyü yapılarak cinselliği bağlanır. Büyü ile cinselliği bağlanan erkek veya kadın, büyü bozulmadığı sürece cinsel isteksizlik olur ve kesinlikle cinsel ilişkiye giremez. Cinselliği bağlanan eşler bir süre sonra ayrılma, boşanma noktasına gelebilir.  

Bekar olan erkek veya kıza cinselliği bağlama büyüsü yapılmışsa ona büyü ile musallat edilen şeytani cinler kişilerde cinsel isteksizlik yapar ve evlenmemeleri için vesvese verir. İnsanlarda evlenme isteğinin olmaması veya evlenememesi büyük oranda büyü nedeniyle olmaktadır.

Cinselliği bağlama büyüsü yapılan kişilerin içinde şeytani cinler  olduğundan, olumsuz cinselliğin yanında ruhsal, fiziksel ve uykuda da sıkıntılar yaşanır. Büyü ile bedene giren şeytani cinler, kadının veya erkeğin tenasül organlarına girerek cinsel birleşme yaptırmazlar. Bu duruma tıp çare bulamaz. İlaç alınsın veya terapiye girilsin bir türlü sonuç alınmaz.

Büyünün cinselliğe etkisi iki halden biriyle olur. Büyücü cinleri gönderirken, o kimsede cinsel isteksizlik olmasını veya eşiyle cinsel ilişkiye girememesini cinlerden ister. Bu durum kadın ve erkek için geçerlidir.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Not 3: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka Whatsapptan ucretsiz bakim yapan hocalar başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/whatsapptan-ucretsiz-bakim-yapan-hocalar/

Cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakı-bakım yapan, büyü bozma dışında, aşık etme, soğutma, insanlara zarar verme amaçlı büyüler de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekli. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır yazımızı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Bakım yaparken ve ilmi havas çalışmaları hazırlarken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum.
  • Sorunlarınızın neden kaynaklanıyor, bakım yaparak tespit ediyorum. Rahmani, özel bir yöntem ile bakım yapıyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, eğer büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. 
  • Bakımın ardından kişinin profesyonel çalışma desteği alması kendi tercihine kalmış. Eğer, profesyonel ilmi havas yazı çalışması almak isterlerse büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişilere, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemini uyguluyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas vefk yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organiktir. Bu mürekkep tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Kullandığım malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile göndermekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmayın. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı ile bana ulaşıyor. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz eşleri ayırmak, birisini size aşık etmek veya zarar vermek, vs hiç bir konuda büyü yapmam.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

 

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

buyunasilbozulur.net

Cinsel isteksizlik büyüsü nasıl bozulur , diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir