Home / Cin musallatı / İstanbulda cin çıkaran hocalar

İstanbulda cin çıkaran hocalar

İstanbulda cin çıkaran hocalar , toplumda bazı insanlar cinlerin varlığına inanmazlar ama cinlerin varlığı Kur’an-ı Kerim’de açıkça yer almaktadır. Cinleri biz göremesek de varlıklarını inkar edemeyiz. Cinler, biz insanoğlunun beş duyu organımızla algılayamadığı, metafizik alemde enerji boyutunda yaşayan varlıklardır. İnsanlar gibi, cinlerin de şeytani ve rahmani olanları vardır. Rahmani olanlar, aynı insanlar gibi Allah’a itaat ederler, ibadet ederler, Allah’ın emir ve yasaklarını uyarlar. Fakat, şeytani cinler, Allah’ın emir ve yasaklarına karşı gelirler, insanlara musallat olarak onlara maddi manevi rahatsızlık verirler, psikolojilerini bozarlar. Bu cinler, musallat oldukları insanların iradelerinin kontrolünde olmadan istem dışı tutum ve davranışlarda bulunmalarına neden olurlar. Nefsine yenik düşen şeytani insanlar bu cinleri kullanarak büyü yaparlar, kişilere musallat ederek onların hayatlarını kabusa çevirirler. Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve çözümü için doğru adrestesiniz!

İstanbulda cin çıkaran hocalar
İstanbulda cin çıkaran hocalar

İstanbul’da cin çıkaran hocalar

Öncelikle, rahatsız olan kişiye bakım yapılarak cin musallatının sebebi belirlenmeli. Kişiye neden cinler musallat olmuş , kişiye büyü mü yapılmış bakım yapılarak belirlenmeli.

Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım yaparken ve sonrasında kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Ayrıca, sadece büyü bozma ve cin musallatında kurtarma konusunda ilmi havas çalışmaları hazırlıyorum. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmam.

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Cin musallatından kurtarma çalışmaları

  • Bakım hizmeti almak, cin musallatından kurtarma konusunda ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur.
  • Bakımı telefonda anlatıyorum.
  • Bakım sonrası profesyonel çalışma hizmeti almak isterseniz, öncelikle musallat olmuş kişiye 1 gün boyunca uzaktan temizleme çalışması yapıyorum.
  • Sonrasında, ilmi havas çalışmalarını hazırlamaya başlıyorum. Çalışmaların üzerine tarifleri yazıyorum.
  • Yazı çalışmalarında kullandığım mürekkep tamamen organik olup yıllık umre ziyaretlerimde Mekke ve Medine’den alıyorum.
  • Çalışmaları kargo ile tarafınıza gönderiyorum. Bazılarını üzerinizde muska olarak taşıyorsunuz, bazılarını suya atıp içiyorsunuz.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak zamanım da yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü referans kanalı bana ulaşıyor. Ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda çalışma yapmam. Büyü bozma, cin musallatından kurtarma, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapılır.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar kişi var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. Tarafımca rabıta yöntemi ile bakım yapılmaktadır, bakım esnasında veya sonrasında kesinlikle cinler ile irtibat kurulmamaktadır. Abdestinde, namazında ehli sünnete uygun yaşayan birisiyim.

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

buyunasilbozulur.net

Tavsiye Yazılar

İstanbulda cin çıkaran hocalar .

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir