Home / Kısmet Açma / Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler

Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler

kısmet açmak için yapılması gerekenler maalesef, toplumuzda bazı insanlar, birçok konuda olduğu gibi bu konuda da bilgi sahibi olmadan fikir sahibidirler. Bazıları, kısmet açmak amacı ile yapılan havas çalışmalarının insanların kaderini değiştirmek olduğunu düşünür, bu tamamen yanlıştır. Tarafımızca yapılan kısmet açma çalışmalarından bahsetmeden önce bu konuyu kısaca izah edelim. 

ÖNEMLİ: Telefon ile tarafımı aramadan önce mutlaka rabıta ile bakım ve hakkımızda yazılarımı okumalısınız. Yazılarımı okumak için aşağıdaki başlıkları tıklayın lütfen.

Rabıta ile bakım: http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Hakkımızdahttp://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler
Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler

Her insan, doğduğunda kısmeti açık olarak doğar. Başka bir deyişle, her insanın kaderinde yaşayacağı belli olaylar vardır. Fakat, kaderimizde olan, bir şekilde yaşayacağımız olaylar, çevremizdeki insanların negatif enerjilerinden ya da bizim hayatımızda yapmış olduğumuz yanlış davranışlardan, ilahi düzene uygun yaşamamızdan dolayı bir türlü gerçekleşmez. Evlenmek isteriz, bir türlü evlenemeyiz, çalışırız çabalarız işlerimiz bir türlü rast gitmez, hak ettiğimiz maddi kazancı elde edemeyiz. İnsanlık tarihi boyunca her toplumda iyi insanlar da, kötü insanlar da olmuştur, bundan sonra da bu şekilde devam edecektir. Maalesef, etrafımızdaki insanların bazıları en yakın arkadaşının, kardeşinin, komşusunun başarısını, mutluluğunu kıskanır, daha iyi yerlere mevkilere gelmesini istemez. Bu nedenle, ailesinden birisi, arkadaşı için büyü yaptırarak, ilerleyip kendisinden daha iyi mevkilere gelmesini engellemek ister. Hayatımızda bu şekilde aksilikler ile karşılaştığımız zaman da kısmetim kapalı deriz. Kısmet açmak için yapılması gerekenler, kısmet açma, kişinin bir başkası tarafından bilinçli olarak büyü yolu ile önüne koyduğu engellerin kaldırılması için yapılan ilmi vefk çalışmalarıdır. Kısmet açmak, kısmetimizde yani kaderimizde olacak olayların daha erkene alınması, engellerin ortadan kaldırılması demektir.

İş Kısmeti

Hayatımızda karşılaştığımız bazı durumlara bakarak iş kısmetimizin kapalı olup olmadığını kolayca fark edebiliriz. Ticaret yapan insanlar, bir anda satışlarının azaldığını görürler, bazı insanlar çok çalışırlar fakat, çalıştıkları iş yerinde hep işleri ters gider, diğer çalışma arkadaşları onlardan daha az çalışmalarına rağmen, işleri rast gider, hak etmedikleri şekilde terfi ederler. Bu gibi durumlar, iş kısmetimizin kapatılması için kötü niyetli kişiler tarafından bize büyü yapıldığının ya da bu kötü niyetli kişilerin üzerimizdeki kıskançlık, çekememezlik gibi negatif enerjilerinden dolayı iş kısmetimizin kapalı olduğunun göstergesidir. Büyü ve negatif enerjiden kurtularak kendinizi şanslı insanlar sınıfına koymak için, kısmet açmak için yapılması gerekenler konusunda bizimle irtibata geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evlilik Kısmeti

Kısmet açıklığı, kısmet kapalılığı kavramları genelde kadın ve erkek ilişkilerinde, evlilikte çok sık kullanılır. Herkesin evleneceği kişi yani kısmeti önceden bellidir. Fakat, bazı insanlar çevrelerindeki kötü niyetli kişilerin negatif enerjileri ya da kötü niyetle yaptırdıkları büyüler nedeni ile maalesef karşılarına çok iyi insanlar çıkmasına rağmen hiç beklenmedik aksilikler nedeni ile bir türlü evlenemezler. Kısmet açmak için yapılması gerekenler, kısmet açma çalışmaları ile yapılan büyüler bozulur ve çevredeki kötü niyetli insanların yaydığı negatif enerjilerden korunmak için de vefk çalışmaları yapılır. Böylece, zaten kısmetimizde olan, evleneceğimiz kişi ile daha erken tanışmamız sağlanır.

Kısmet Açmak İçin Yapılması Gerekenler

Kısmet açmak için yapılması gerekenler, iş, evlilik, vs konularda kısmetimizin kapanması için yapılan büyülerin kaldırılması ya da bu tür büyülere maruz kalmamak için yapılacak önlemlerin en etkilisi vefk muskasıdır. Vefk muskası, çeşitli ayet  ve benzeri kelimelerin cümlelerin ya da melek isimlerinin kullanılmasıyla hazırlanır. Harfler, rakamlar, tılsımlar ve şekillerden oluşur. Bu konuda tarafımızca yapılan havas çalışmaları yapılırken özel hazırlanan orijinal, tamamen organik mürekkep kullanılır.

Kısmet açmak için yapılaması gerekenler, kişiye özeldir. Öncelikle kendimize has bakım, vs yöntemler ile kısmeti kapalı olduğu düşünülen kişiye gerçekten büyü yapılıp yapılmadığı tespit edilir. Bizim işimiz şarlatanlık değil, insanların parasını alacağız diye, gerçekte kendisine büyü yapılmamış, kişinin kendisinden kaynaklanan hataları nedeni ile işlerinin rast gitmediği durumlar olduğunu tespit ettiğimiz zaman açıkça kişiye söyler, gerekirse nasihat ederiz. Ya da kısmet kapalılığının nedeni, cin musallatı ise ona göre bir vefk çalışması yaparız. Çalışmalarımız, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kargo ile gönderilmektedir. Hayatınızda karşılaştığınız her türlü olumsuzluklara karşılık kısmet açılması için yapılması gerekenler konusunda 0532 162 74 24 nolu telefondan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

One comment

  1. ya hocam ben boşandım da bana dediler kismeti kaparmışlar muska yapmışlar ne yapmam gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir