Home / Kısmet Açma / Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler

Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler

kısmet açmak için yapılması gerekenler Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. Büyüden, cin musallatından, eşiniz ile aranızda yaşamış olduğunuz sıkıntılardan kurtularak maddi ve manevi anlamda huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda, ikili ilişkilerde yaşamış olduğunuz kısmetsizlik, nazara maruz kalmanızdan, üzerinize cinlerin musallat olmasından ya da tarafınıza büyü yapılmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Öncelikle, size bakım yapılarak sorunun neden kaynakladığının belirlenmesi gerekiyor.

Rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Bakım esnasında ve ilmi havas çalışmaları yaparken kesinlikle cinler ile irtibata geçmiyorum. Cindar kişilerden uzak durmalısınız!

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, bir karşılık beklemeden size neden ücretsiz bakım hizmeti versin?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-hizmeti-nasil-alinir/ 

Hakkımızdahttp://tilsimlidualar.com/hakkimizda/

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle aldanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzlarını da dikkate almalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı bana ulaşıyor. Ehli sünnete uygun yaşayan, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  birisini kendinize aşık etmek vs konularda herhangi bir çalışma, büyü yapmam. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Maalesef, toplumuzda bazı insanlar, birçok konuda olduğu gibi kısmet açmak için yapılması gerekenler konusunda da bilgi sahibi olmadan fikir sahibidirler. Bazıları, kısmet açmak amacı ile yapılan havas çalışmalarının insanların kaderini değiştirmek olduğunu düşünür, bu tamamen yanlıştır. Tarafımca yapılan kısmet açma çalışmalarından bahsetmeden önce bu konuyu kısaca izah etmek isterim. 

Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler
Kısmet Açmak için Yapılması Gerekenler

Kısmet Kapalılığı

Her insan, doğduğunda kısmeti açık olarak doğar. Başka bir deyişle, her insanın kaderinde yaşayacağı belli olaylar vardır. Fakat, kaderimizde olan, bir şekilde yaşayacağımız olaylar, çevremizdeki insanların negatif enerjilerinden ya da bizim hayatımızda yapmış olduğumuz yanlış davranışlardan, ilahi düzene uygun yaşamamızdan dolayı bir türlü gerçekleşmez. Evlenmek isteriz, bir türlü evlenemeyiz, çalışırız çabalarız işlerimiz bir türlü rast gitmez, hak ettiğimiz maddi kazancı elde edemeyiz. İnsanlık tarihi boyunca her toplumda iyi insanlar da, kötü insanlar da olmuştur, bundan sonra da bu şekilde devam edecektir. Maalesef, etrafımızdaki insanların bazıları en yakın arkadaşının, kardeşinin, komşusunun başarısını, mutluluğunu kıskanır, daha iyi yerlere mevkilere gelmesini istemez. Bu nedenle, ailesinden birisi, arkadaşı için büyü yaptırarak, ilerleyip kendisinden daha iyi mevkilere gelmesini engellemek ister. Hayatımızda bu şekilde aksilikler ile karşılaştığımız zaman da kısmetim kapalı deriz. Kısmet açmak için yapılması gerekenler, kısmet açma, kişinin bir başkası tarafından bilinçli olarak büyü yolu ile önüne koyduğu engellerin kaldırılması için yapılan ilmi vefk çalışmalarıdır. Kısmet açmak, kısmetimizde yani kaderimizde olacak olayların daha erkene alınması, engellerin ortadan kaldırılması demektir.

İş Kısmeti

Hayatımızda karşılaştığımız bazı durumlara bakarak iş kısmetimizin kapalı olup olmadığını kolayca fark edebiliriz. Ticaret yapan insanlar, bir anda satışlarının azaldığını görürler, bazı insanlar çok çalışırlar fakat, çalıştıkları iş yerinde hep işleri ters gider, diğer çalışma arkadaşları onlardan daha az çalışmalarına rağmen, işleri rast gider, hak etmedikleri şekilde terfi ederler. Bu gibi durumlar, iş kısmetimizin kapatılması için kötü niyetli kişiler tarafından bize büyü yapıldığının ya da bu kötü niyetli kişilerin üzerimizdeki kıskançlık, çekememezlik gibi negatif enerjilerinden dolayı iş kısmetimizin kapalı olduğunun göstergesidir. Büyü ve negatif enerjiden kurtularak kendinizi şanslı insanlar sınıfına koymak için, kısmet açmak için yapılması gerekenler konusunda bizimle irtibata geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evlilik Kısmeti

Kısmet açıklığı, kısmet kapalılığı kavramları genelde kadın ve erkek ilişkilerinde, evlilikte çok sık kullanılır. Herkesin evleneceği kişi yani kısmeti önceden bellidir. Fakat, bazı insanlar çevrelerindeki kötü niyetli kişilerin negatif enerjileri ya da kötü niyetle yaptırdıkları büyüler nedeni ile maalesef karşılarına çok iyi insanlar çıkmasına rağmen hiç beklenmedik aksilikler nedeni ile bir türlü evlenemezler. Kısmet açmak için yapılması gerekenler, kısmet açma çalışmaları ile yapılan büyüler bozulur ve çevredeki kötü niyetli insanların yaydığı negatif enerjilerden korunmak için de vefk çalışmaları yapılır. Böylece, zaten kısmetimizde olan, evleneceğimiz kişi ile daha erken tanışmamız sağlanır.

Kısmet Açmak İçin Yapılması Gerekenler

Kısmet açmak için yapılması gerekenler, iş, evlilik, vs konularda kısmetimizin kapanması için yapılan büyülerin kaldırılması ya da bu tür büyülere maruz kalmamak için yapılacak önlemlerin en etkilisi vefk muskasıdır. Vefk muskası, çeşitli ayet  ve benzeri kelimelerin cümlelerin ya da melek isimlerinin kullanılmasıyla hazırlanır. Harfler, rakamlar, tılsımlar ve şekillerden oluşur. Bu konuda tarafımızca yapılan havas çalışmaları yapılırken özel hazırlanan orijinal, tamamen organik mürekkep kullanılır.

Instagram’dan takip etmek için tıklayın lütfen https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Allah’ın izniyle bakım yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlarınızın sebebinin belirlenmesi ve sonrasında ilmi havas çalışmaları yapılarak çözümü için doğru adrestesiniz. 

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Sizden gelenler

 

büyü nasıl bozulur , cin musallatından nasıl kurtulunur , başkasına yapılan büyü nasıl bozulur

Kısmet açmak için yapılaması gerekenler, kişiye özeldir. Öncelikle kendimize has bakım, vs yöntemler ile kısmeti kapalı olduğu düşünülen kişiye gerçekten büyü yapılıp yapılmadığı tespit edilir. Bizim işimiz şarlatanlık değil, insanların parasını alacağız diye, gerçekte kendisine büyü yapılmamış, kişinin kendisinden kaynaklanan hataları nedeni ile işlerinin rast gitmediği durumlar olduğunu tespit ettiğimiz zaman açıkça kişiye söyler, gerekirse nasihat ederiz. Ya da kısmet kapalılığının nedeni, cin musallatı ise ona göre bir vefk çalışması yaparız. Çalışmalarımız, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kargo ile gönderilmektedir. Hayatınızda karşılaştığınız her türlü olumsuzluklara karşılık kısmet açılması için yapılması gerekenler konusunda 0532 162 74 24 nolu telefondan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

2 comments

  1. ya hocam ben boşandım da bana dediler kismeti kaparmışlar muska yapmışlar ne yapmam gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir