Home / DUA / Rızık genişliği için Erbaini İdrisiyye 14. İsm-i Şerif

Rızık genişliği için Erbaini İdrisiyye 14. İsm-i Şerif

Rızık genişliği için Erbaini İdrisiyye 14. İsm-i Şerif . Allah (c.c) bu dünyada hiç kimseyi eziyet çeksin diye yaratmamıştır. Bize düşen gören yeteri kadar çalışıp gayret gösterirken vesilelere sarılmak. Yeter ki, biz istemesini bilelim, vesilelere sımsıkı sarılalım, evrende herkese yetecek zenginlik var.

Kur’an ayetleri, Esma-ül Hüsna, Celcelûtiyye ve Erba’în-i İdrîsiyye her türlü sorun sıkıntı ve isteklerimiz için bizlere birer şifa kaynağı olarak Allah (CC) tarafından verilmiş bir hediye ve bir lütuftur. Kişiye özel çalışmalar kişinin bilgilerine ve ihtiyaçlarına göre bütün bunlar kullanılarak hazırlanır ve kişinin sorunlarından hızlı ve kalıcı şekilde kurtulması, blokajların kalkması, yıldız yükseltme gibi pek çok konuda etkili çözümler sunar. Detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Rızık genişliği için Erbaini İdrisiyye 14. İsm-i Şerif

Aşağıda yazacağım ism-i Şerif Erba’in-i İdrisiyye’de maddi alemle ilgili yani mülki isimlerin kutbu olarak geçer. Dünyevi zenginlik, rızık genişliği ve tüm hayırlar için bu isim-i şerif okunabilir. Pek çok farklı istek için özel uygulamaları olan bu ism-i şerifi ben özellikle rızık genişliği, zenginlik ve tüm hayırlara ulaşılması için okunacak şekilde paylaşacağım.

Rızık genişliği, bolluk ve bereket için aşağıda yazdığım ismi şerifin 12 gün boyunca günde 12.000 defa okunması tavsiye edilmiştir.

Ayrıca bu ism-i şerifi her gün 360 defa sürekli okumaya devam edip senenin bir günü (istediğiniz herhangi bir gün) 7.000 defa okuyan ve bu şekilde okumaya devam eden kişinin üzerine bütün hayırlar yağar ve bütün şerler kendisinden uzaklaşır ye geçmektedir kaynağında.

Hangi tertibe ve niyete göre okumak isterseniz yukarıda yazdığım iki seçenekten onu seçip okuyabilirsiniz. Özel günlerde de okunabilir.

Okunacak ism-i şerif şudur:

“YÂ KÂFİ EL MÜVESSÎU LİMA HALAkA MİN ATA YA FAdLİHİ. YA KÂFİ”

Anlamı: “Ey fazl-u kereminin bağışlarından tüm yarattıklarına genişlik yapan Zat! Ya Kafi”

Allah (CC) dualarımızı kabul etsin.

Hayatınızdaki Değişiklikleri Şaşkınlıkla İzleyeceksiniz!

Not: Tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapılmış olacağından, cin musallatına maruz kalmış olabileceğinizden şüpheleniyorsanız, bakım hizmeti almak için Bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye Yazılar

Sizden gelenler

 

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir