Home / Büyü Nasıl Bozulur / Amasya’da büyü bozan hocalar

Amasya’da büyü bozan hocalar

Amasya‘da büyü bozan hocalarAmasya’da derin hocalar , Amasya’da hocaya gidenler , Amasya’daki ünlü hocalarAmasya’daki en iyi hocalar . Allah’ın izni ruhani-bedeni sorunlarınızın, sıkıntılarınızın çözümü için doğru adrestesiniz. Büyüden, cin musallatından, eşiniz ile aranızdaki sorunlardan kurtulup maddi ve manevi anlamda, ruhani-bedeni olarak huzurlu, bolluk içerisinde bir yaşam sürebilirsiniz.  

Bir çok yazımızda büyü kavramı konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık, ısrarla, büyünün büyük günahlardan olduğunu her seferinde yazdık. Maalesef, bazı insanlar “ben büyüye inanmam” deyip geçiyor ama büyüye inanıp inanmamak kendilerine bir fayda sağlamıyor. Büyünün varlığı Kur’an- Kerim’de de geçmektedir ve nefsine yenik düşen şeytani insanlar tarafından yaygın olarak müracaat edilmektedir.  İnsanoğlunun gözle göremediği fakat varlığı Kur’anı-ı Kerim’de de açıkça yazmakta olan metafizik bir alem vardır. Bu metafizik alemde yaşayan ve cin olarak adlandırılan varlıklar yaşamaktadır. Bu cinlerin de, aynı insanlar gibi  şeytani ve rahmani olanları vardır. Nefsine yenik düşen bazı kişiler, bu şeytani cinleri kullanarak, onlardan faydalanarak, özel hayatlarında, iş hayatlarında kendilerine rakip gördükleri, kıskandıkları  ya da kendilerine aşık etmek istedikleri kişilere büyü yapmakta ya da yaptırmaktadır. (www.buyunasilbozulur.net)

Amasya'da büyü bozan hocalar
Amasya’da büyü bozan hocalar

Not 1: Kesinlikle ücretsiz bakı-bakım yapan kişilere, kendi adınızı ve anne adınızı söyleyerek bakım yaptırmayın. Sebebini, bu yazımızda aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Sizin gibi milyonlarca insan var, öncelikle kendinize şu soruyu sorun, hiç tanımadığınız biri, size neden ücretsiz bakım hizmeti yapsın?

Not 2: Tarafımı telefon ile aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır başlıklı yazımı da okumanızı rica ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/

Amasya’da büyü bozan hocalar , büyü, insanın ruhani-bedeni hayatını psikolojik, maddi ve manevi olarak alt üst eden çok çeşitli etkilere sahiptir. Büyünün ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler, hayatlarında karşılaşmış oldukları, özellikle birdenbire ortaya çıkan olumsuzluklara anlam verememektedir. Sorunlar karşısında bocalayıp durmakta, bir türlü işin içinden de çıkamamaktadırlar. Kendilerine ya da yakınlarına büyü yapılmış olabileceğini fark eden kişiler de, bu büyüyü ortadan kaldırmak için, çoğu zaman doğru havas hocasını bulamamaktadır. Sonuç olarak mağdur olmakta, maddi-manevi çok fazla zararlara uğramaktadırlar.

Piyasadaki kişilere karşı çok dikkatli olmalısınız!

İnternet ortamında ya da bulunduğunuz çevrede kendini medyum-havas hocası olarak tanıtan kişilerin sayısı oldukça fazla. Bu kişilerin çok büyük bölümü şeytani cinler ile irtibata geçip, bu cinler aracılığı ile bakım yapıyorlar. Şeytani cinler sayesinde sizin ile ilgili bir takım bilinmeyen şeyler söyleyerek, sizi etkileyebilirler, buna sakın aldanmayın. Bu şeytani cinler sizin üzerinizdeki büyünün bozulmasını, cin musallatından kurtulmanızı kesinlikle istemezler. Bu nedenle, bu hocaların-medyumların yaptıkları çalışmalar ile üzerinizdeki büyüden, cin musallatından kurtulamazsınız. Hatta, üzerinizdeki büyünün ve cin musallatının etkileri daha da artar. Nedeni, büyü yapılırken zaten kişinin üzerine cinlerin musallat edilmesidir. Bu cindar hocaların şeytani cinleri de, sizin üzerinizdeki cinlerin sizi bırakmasını, büyünün bozulmasını istemezler, engel olmak için mücadele ederler.

Amasya’da büyü bozan hocalar

Amasyada büyü bozan hocalarAmasya’da derin hocalarAmasya’da hocaya gidenlerAmasya’da’de ünlü hocalar , diyenler için öncelikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim.

Öncelikle, abdestinde namazında olmayan, cinler vasıtası ile bakı-bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almadan önce bakım hizmeti almanız gerekiyor. Bakım yaparken kesinlikle cinler ile irtibata geçmem. Özel rahmani bir yöntem ile bakım yapıyorum. Yapmış olduğum bakım neticesinde kişiye cinler mi musallat olmuş, büyü mü yapılmış, büyü yapılmış ise yapılan büyünün türünü tespit ediyorum. Telefon ile görüşmek için tarafımı aramadan önce mutlaka bakım hizmeti nasıl alınır yazımı okumanızı tavsiye ederim. http://tilsimlidualar.com/bakim-yapan-hocalar/
  • Bakımın ardından kişinin profesyonel çalışma desteği alması kendi insiyatifine kalmış. Eğer, profesyonel ilmi havas yazı çalışması almak isterlerse büyüye-cin musallatına maruz kalmış kişileri, 1 gece boyunca, uzaktan tarafımca yapılacak görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutuyorum.
  • Bu ruhsal arınma ve temizlik sonrasında, tarafımca  ilmi büyü bozma havas yazı çalışmalarına başlıyorum.
  • Büyüye maruz kalmış kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için ilmi havas vefk yazıları hazırlıyorum.
  • İlmi havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep, tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Malzemeler her yıl yapmış olduğum umre ziyaretlerim esnasında Mekke ve Medine’den alınmaktadır.
  • Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları, vefkler ayrı ayrı zarflara konulur. Zarfların üzerlerine ne şekilde uygulama yapılacağı detaylı olarak yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp, kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürmektedir.
  • Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Yapmış olduğum çalışmaları tüm dünyaya ve Türkiye’ye kargo ile göndermekteyim.

Peki Hocam Size Nasıl Güveneceğiz?

Diyebilirsiniz ki, peki hocam size nasıl güveneceğiz? Havas hocası-medyum olarak görüştüğünüz kişilerin cici bicili sözlerine, sizin her söylediğinizi alttan alan tavırlarına kesinlikle kanmamalısınız. İştir kişinin aynası lafa bakılmaz.  Kişinin söyledikleri ile birlikte yaşam tarzına da bakmalısınız. Abdestinde, namazında olmayan, ehli sünnete uygun yaşamayan, cinler vasıtası ile bakım yapan, büyü bozma dışında, büyü de yapan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım dahi yaptırmamalısınız.

Zaman zaman sahte hocalar tarafından mağdur edilmiş, bu kişilere parasını kaptırmış, sorunlarına bir türlü çözüm bulamamış insanlar, çalışma desteği almak için tarafıma müracaat ediyorlar. Açıkçası güven sorunu yaşayan kişilere, kendimi ispatlamak gibi bir derdim yok ve gerçekten harcayacak vaktim de yok. Tarafımdan çalışma desteği almak için müracaat eden insanların büyük bölümü, referans kanalı bana ulaşıyor. Ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde, namazında, Allah’a kulluk vazifelerini yerine getirme konusunu hayatımın merkezine yerleştirmiş, kırmızı çizgileri olan birisiyim. Tarafıma milyon dolarlar dahi teklif etseniz, eşleri ayırmak, insanlara maddi-manevi zarar vermek,  vs konularda herhangi bir çalışma, büyü yapmam. Cin musallatından kurtarma, büyü bozma,  giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi havas çalışmaları yapmaktayım.

Toplumda maalesef havas ilmini kötüye kullanan, kendilerine bile faydası olmayan çok sayıda cindar sahte hocalar var. Cindar kişiler, bırakın büyüyü bozmayı, üzerinizdeki cinleri daha da azdırırlar ve hayatınızı kabusa çevirebilirler. 

Havas ilminde başarılı olabilmek için riyazat ve halvet dönemlerinin geçirilmiş olması çok önemlidir. Yapılan havas çalışmalarının başarılı olması için 13 günlük+40 günlük riyazat ve halvet icazetinin olması şarttır. Allah’ın izni ile bu riyazat ve halvet dönemleri tarafımca hakkı ile tamamlanmış ve bu ilimde hizmet vermem konusunda tarafıma icazet verilmiştir.

Instagram’dan bizi takip etmek için tıklayın lütfen : https://www.instagram.com/tilsimlidualar/

Amasya’da büyü bozan hocalarAmasya’da derin hocalar , Amasya’da hocaya gidenler , Amasya’da ünlü hocalar ,  Amasya büyü bozan hocalar , diyenler ilmi havas çalışmaları yaptırmak için 0532 162 74 24 nolu telefondan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Hakkında tılsımlı dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir